Çağrı Merkezi: +90 232 277 18 81

Covid-19

İlk günden beri tüm dünyanın gündeminde olan Koronavirüs “COVID-19” sebebiyle gerekli korunma tedbirleri sizlerle iletişimde olduğumuz tüm noktalarda en üst seviyeye çıkarılmıştır. Bu konuda öncelikli sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını düşünerek tüm önlemleri aldık, uluslararası hijyen uygulamalarını başından beri harfiyen uyguluyoruz. İnsan sağlığına zarar vermeyecek şekilde mağazalarımızı düzenli aralıklarla hijyenik kurallarına uygun şekilde dezenfekte etmekteyiz. Sizlerin temas edebileceği her türlü yüzey, kasa önleri ve temas edilebilecek noktaları düzenli aralıklarla steril yöntemlerle temizliyoruz. Açık olan mağazalarımız da belirli saat aralığında olma üzere sosyal mesafe kurallarına uygun çalışma koşulları oluşturulmuştur.

Ürünlerinizin teslimatını ve montajını yapan saha ekiplerimiz ile satış sonrası hizmetler olmak üzere tüm saha ekiplerimiz; ekipmanları ile hijyen kurallarına uygun şekilde giyimlidir ve çalışmaları esnasında da hijyen kurallarına uygun hareket etmektedirler. Depolarımız ve sevkiyat araçları da belirli aralıklarda dezenfekte edilmekte, sağlık kurallarına uyulmaktadır. Gerekli hassasiyeti gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Siparişini bekleyen müşterilerimizin teslimatları bu süre içerisinde hijyen koşullarına uygun şekilde yapılmaya devam edilecek fakat üretim süreçleri uzaması ve kargo teslimatlarının aksaması sebebiyle gecikmeler yaşanmaktadır.

Ürünlerimiz Çin’den gelmiyor. Ürünlerimiz siparişinize özel olarak, İngiltere ve Kayseri’de bulunan fabrikalarımızda üretilmektedir. Aldığınız tüm ürünler düzenli aralıklarda dezenfekte edilen ortamda ve tüm hijyen kurallarına uygun süreçlerden geçerek paketlenmektedir.

Bu süre içerisinde servis için bekleyen müşterilerimizin talepleri halinde garanti süreleri uzatılacaktır. Ürünlerin garanti süresine bu dönem dahil edilmeyecektir.