Çağrı Merkezi: +90 232 277 18 81

Decnaturel Pocket Yaylı Yatak

3.785,00 TL

Decnaturel Pocket Yaylı Yatak, maksimum konfor ve destek için ayrı ayrı paketlenmiş yaylar ve doğal saf yün malzemelerle tasarlanmış yüksek kaliteli bir uyku konforu sunar.

Stok Kodu BHBxA10000045
Barkod 869BHbA000045
Stok Durumu Stoklarımızda
Gönderim Kargo Bedava
Tahmini Kargo Süresi 21-30 Gün
Ürün Açıklaması

Decnaturel Pocket Yaylı Yatak, vücudun şekline uyum sağlamak için bağımsız olarak çalışan ve en çok ihtiyaç duyulan yerde hedefli destek sağlayan, ayrı ayrı sarılmış paket yaylara sahiptir. Decnaturel Pocket Yaylı Yatak ayrıca daha fazla konfor ve basıncı azaltmak için doğal yün katmanları ve sıcaklığı düzenlemeye ve sizi gece boyunca serin tutmaya yardımcı olan nefes alabilen kapitone bir kılıf içerir. Decnaturel Pocket Yaylı Yatak, dayanıklı yapısı ve mükemmel desteği ile uykusunu iyileştirmek için mükemmel bir seçimdir.

 

 

Yapılan araştırmalarda günlük yaşamın parçası olan farklı kumaşların ciltte yarattığı hisler ve beyin dalgalarındaki hareketlenmeler ölçüldü. Araştırma, doğal elyafın bilinçaltında daha olumlu, rahat, dikkatli ve sakin tepkiler yarattığını ortaya koyuyor. Pamuk, USA tarafından yapılan bilimsel çalışmalarda cilde temas eden kumaşlarla yarattığı his arasında bir bağ olduğunu şaşırtıcı biçimde ortaya koyuyor. Mindlab International tarafından yapılan araştırmaya katkıda bulunan bilim adamları, aralarında pamuğun da bulunduğu altı farklı numune incelerken numunelerdeki pamuk yüzdesinin yanı sıra kalitesinin de beyin faaliyetlerini ‘pozitif’ yönde etkilediğini gözlemledi. Araştırmada kullanılan numuneler arasındaki farkları göstermek amacıyla beyin faaliyetlerinden izole edilirken 21 kanallı EEG elektrotları kullanılarak ‘beyin ritimleri’ kaydedildi. Bu kayıtların analizi sonucunda da dünyada ilk kez zihnin her numuneye tepkisini gösteren özgün bir müzikal imza yaratıldı.

 

 

Decnaturel Pocket Yaylı, yatakta kullanılan %100 doğal, saf yün katmanının lifli yapısında bulunan hava kanalları sayesinde yatak nefes alırken, doğal klima etkisi vücut ısısını dengeler. Yazlık ve kışlık olarak, Çift Taraflı kullanım özelliği ile değişen mevsim koşullarına uygun uyku deneyimi sağlar. Farklı sertlikteki yayların dizilimiyle oluşturulan 5 bölgeli paket yay sistemi, vücudun beş farklı bölgesine özel destek verir. Özelliği, eşler arasındaki kilo farklılıklarına çözüm sunar. 

 

 

Decnaturel Pocket Yaylı Yatak' da kullanılan 'Pocket Yay' kargasında her biri bağımsız torba içerisine yerleştirilen 725 adet, her biri birbirinden bağımsız hareket eder. Pocket ve 3D Balance Pocket yaylar ekstra konfor sağlarken, yatağın üst yüzeyinde bulunan kalın dolgu; bel, boyun, eklem desteği sağlar. Eşler arasındaki kilo farklılıklarına çözüm sunar. Yatağın yüzeyinde kullanılan antibakteriyel 100% Pamuk Kumaş, nem alma özelliğiyle ideal uyku ısısı sağlar. Yan duvarlarında kullanılan keten kumaş, gözenekli yapısıyla hava sirkülasyonu sağlayarak yatağın ömrünü uzatır.

 

 

Yünlü Elyaf Katman Yatak üst yüzeyi kapitonesinde kullanılan bu malzeme, doğal bir iklimlendirme malzemesidir. Decnaturel Pocket Yaylı Yatak bu katman sayesinde kışın sıcak, yazın serin tutar. Yatağın nefes alarak havalanmasını sağlar ve konforlu bir uyku yüzeyi sunar.

 

Decnaturel Pocket Yaylı Yatak İçeriği

Alovera Örme Kumaş, Çift Kat Özel Elyaf Dolgu, HR Sünger, Pocket Spring Yay, Elyaf, BHB-Soft Plaka Sünger, Keçe, HD Bondex Sünger, Özel Yan Bordür

 

 

 

Decnaturel Pocket Yaylı Yatak ile Doğal Mucize. Pamuk Ebegümecigiller familyasından, lif ve yağ elde etmek maksadıyla ekilen otsu veya odunsu bir bitkidir. Gövdesi dik, dallanmış ve çok tüylüdür. Yaprakları uzun saplıdır. Meyvesi (Koza) 3-5 gözlü bir kapsüldür. Her gözün içinde siyahımsı renkli, oval ve üzeri uzun, sık ve beyaz tüylerle örtülü 5-10 tane tohum vardır. Birçok türü vardır. Yurdumuzda Koza veya Yerli türü yetiştirilir. Yerli pamuk (Gossypium herbaceum); 75-80 santimetre boyunda, yan dalları kısa, gövde ve yaprak sapları siyah benekli bir türdür.

 

 

Decnaturel Pocket Yaylı Yatak ile Bağımsız haraket konforu.Pocket spring mükemmel nokta esneklik düzeyi ile uyku sırasında vücuda optimum destek sağlar ve ses çıkarmaz. Diğer yay sistemlerine göre 2 kat fazla yay adedi, 3 kat fazla çökme dayanımı ile bağımsız hareket imkanı ve hijyen sağlar. Bağımsız hareket özelliği sayesinde uyku sırasındaki hareketler eşleri etkilemez.Vücut ağırlığını dengeleyerek doğal sırt eğrilerini korur ve omurgaya uyum sağlar. Decnaturel Pocket Yaylı Yatak için Tek tek üretilen yayların, birbirine bağlı kumaş torbalar içine yerleştirilmesiyle üretilen modern bir yay sistemidir.

 

Decnaturel Pocket Yaylı  Yatak Ölçüler;

090x190, 100x200, 120x120, 140x190, 150x200, 160x200, 180x200, 200x200 standart ölçüler dışında odalarınız uygun özel ölçüde yapılmaktadır.İstemiş olduğunuz ölçü detaylarını 'Bize Ulaşın' sayfasından müşteri temsilcimize ulaştırabilirsiniz. 

Yorumlar
Yorum Yap
Yurt Dışı Siparişleri

● Dünya Markası BRITISHOME bedding'den sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda bulunmayabilir. ÖN SİPARİŞLİ olarak belirtilmiş olan ürünler stoklu olmayıp siparişinize göre hazırlanan ürünlerdir. Bu durumda eğer İzmir'da iseniz istediğiniz ürünün üretimi ve adresinize teslimini 15 ila 25 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. İzmir dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 21 ila 29 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz.

● Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, İzmir içerisine genellikle 10 Gün diğer illere ise en geç 15 iş gününde teslim ediyoruz.

● Yurt dışından gelen siparişleri ise 60 ila 75 iş gününde teslim ediyoruz.

● BRITISHOME bedding satın aldığınız ürünlerin takibini sitemizdeti "Sipariş Takip" bölümünden yapabilirsiniz.

● Bu arada Müşteri Temsilcilerimiz de siparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden e-posta ve telefonla sizi bilgilendiriyor.

DEPO EMANET SİSTEMİ; Mobilyalarınızı bize emanet edebilirsiniz! BRITISHOME bedding'in tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu "Emanet Sistemi" hizmetini kullanarak, sipariş ettiğiniz ürünleri 1 yıla kadar ileri bir tarihte dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz.

Değişim ve İade

Britishome Bedding Garantisi

Britishome Bedding ile tüm ürünler 2 yıl Garanti altındadır. Tüm üretim sürecinde tam kontrol sağlamaktayız.

İptal talebinizi, +90 232 277 18 81 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ( hafta içi 09:00 -17:00), Canlı Destek Platformumuza yazarak ya da info@britishomebedding' a e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

I- Ürün Teslimi

● Sipariş verilen ürün/ürünler,satın alma tarihinden itibaren 30(otuz) günü geçmemek kaydı ile ön bilgilendirme formu ve sipariş ekranında belirtilen süre içinde teslim edilir. Sözleşme konusu ürün/ürünlerin, mücbir sebepler (savaş, olağanüstü hal, doğal afetler vb), nakliye/kargo firmasından veya Britishome Bedding'nin müdahale edemeyeceği 3. kişi ve kurumlardan kaynaklanan sebeplerle 30(otuz) gün içinde teslim edilememesi halinde Britishome Bedding sorumlu tutulamaz. Ancak işbu halde ALICI' nın siparişini ücretsiz iptal veya imkansızlığın ortadan kalkmasından sonra ürünün teslimini talep hakkı bulunmaktadır. ALICI' nın iptal hakkını kullanması halinde, yazılı iptal bildiriminin yapıldığı tarihten itibaren 14(ondört) gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir.

● Britishome Bedding, sözleşme konusu ürün/ürünleri sağlam, eksiksiz, verilen sipariş ile aynı niteliklere sahip, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu ile birlikte teslim etmekle yükümlüdür. ALICI, işbu sözleşme ile satın aldığı ürün/ürünlerin kendisine teslimi sırasında, montaj ve kurulumu yapılmadan önce, ürünün sipariş verdiği ürün ile aynı ve/veya hasarlı olup olmadığını kontrol etme yükümlülüğüne sahiptir. ALICI tarafından, kendisine teslim edilen ürünün yanlış veya hasarlı olduğu tespit edilirse bu hususta derhal BAMBİ' e yazılı bilgi verilmeli ve söz konusu ürün, ambalajı açılmamış şekilde, en geç teslim tarihinden itibaren 14(ondört) gün içinde iade edilmelidir. Aksi halde, sözleşme konusu ürünün ALICI ve/veya ürünü teslim alan kişi tarafından hasarsız ve tam olarak teslim aldığı kabul edilir.

II- Cayma Hakkı ve İade Süreci

● ALICI, sözleşme konusu ürün/ürünlerin kendisine tesliminden itibaren 14(ondört) gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden cayma hakkını kullanabilir.

● ALICI, cayma hakkını kullanmak istediğine ilişkin bildirimi +90 232 277 1881 numaralı telefonu arayarak kayıt ile oluşturabilir.

● Cayma hakkı kullanılan ürün/ürünler, Britishome Bedding tarafından ALICI'nın teslimat yapılan adresinden iade alınır. Paketi/ambalajı açılmış, kullanılmış ve/veya ambalajı açılmamış dahi olsa hasar görmüş ürünler hiçbir şekilde iade alınmaz ve bu durumda ALICI'nın cayma talebi reddedilir.

● Britishome Bedding, ALICI tarafından yapılan cayma bildiriminin kendisine ulaşması ve cayma bildiriminin kabul edilmesinden itibaren 14(ondört) gün içinde iade edilen ürün/ürünlerin bedelini iade etmekle yükümlüdür. Britishome Bedding tarafından yapılacak iadeler, ALICI tarafından yapılan ödeme aracına uygun olarak yapılacaktır. Britishome Bedding, yapılan iadenin ALICI'ya ulaştırılması sırasında, ALICI tarafından kullanılan ödeme aracı, ödeme kuruluşları ve/veya bankalar tarafından uygulanan ek ücret, kesinti, taksitlendirme ve vadelere ilişkin uygulamalardan ve ALICI ile söz konusu ödeme kuruluşları arasında doğacak ihtilaflardan hiçbir hal ve şartta sorumluluk kabul etmez.

● İşbu iade politikası, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereğince, satıcı sıfatı ile hareket eden, BHM Mağazacılık Yatak ve Ev Tekstili Ltd.Şti. tarafından www.britishomebedding.com ve bağlı tüm interaktif uygulamaları ve/veya diğer online satış platformları üzerinden adresinden satın alınan ürünlerin iade şartlarına ilişkin aydınlatma amacı ile hazırlanmıştır.

britishomebedding.com olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

●Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı, orijinal kutu ve ambalajı ile yapılmalı.

●Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.

●Hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

●İadeler faturası ile birlikte, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.

●Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.

●Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

Mağazadan satın alınan ürünler, işbu iade politikası kapsamında değildir.

Teslimat Süreci

● Dünya Markası BRITISHOME bedding'den sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda bulunmayabilir. ÖN SİPARİŞLİ olarak belirtilmiş olan ürünler stoklu olmayıp siparişinize göre hazırlanan ürünlerdir. Bu durumda eğer İzmir'da iseniz istediğiniz ürünün üretimi ve adresinize teslimini 15 ila 25 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. İzmir dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 21 ila 29 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz.

● Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, İzmir içerisine genellikle 10 Gün diğer illere ise en geç 15 iş gününde teslim ediyoruz.

● Yurt dışından gelen siparişleri ise 60 ila 75 iş gününde teslim ediyoruz.

● BRITISHOME bedding satın aldığınız ürünlerin takibini sitemizdeti "Sipariş Takip" bölümünden yapabilirsiniz.

● Bu arada Müşteri Temsilcilerimiz de siparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden e-posta ve telefonla sizi bilgilendiriyor.

DEPO EMANET SİSTEMİ; Mobilyalarınızı bize emanet edebilirsiniz! BRITISHOME bedding'in tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu "Emanet Sistemi" hizmetini kullanarak, sipariş ettiğiniz ürünleri 1 yıla kadar ileri bir tarihte dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz.

Ödeme ve Kargo Bilgisi

● Kredi Kartı İle Güvenli Ödeme

​BRITISHOME bedding Büyük Fırsat. Bu fırsatı sakın kaçırma! 7 bankanın toplam 18 kredi kartına 6-9 ay taksit imkanı sunuyoruz. Mağazalarımızdan ödemelerinizi güvenli Bir Şekilde yapabilirsiniz. Anlaşamlı olduğumuz bankalar; Garanti Bankası, Akbank, Yapıkredi Bankası, İş Bankası, Finans Bank. Dilerseniz Ödemelerinizi Ödeme Sistemimizden Yapabilirsiniz.

● Nakit Ödemeye Büyük İndirimler

​Nakit ödemelerinizde alınan ürünün çeşidine göre sizlere sunulacak özel fırsat veya kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Nakit ödemelerede %5'e varan İndirim fırsatlarından yararlanabilir ürünlere daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Ödemelerinizi mağazalarımızdan yapabilirsiniz. Mağaza iletişim bilgileri için tıklayınız.

● Telefon İle Ödeme

​Ürün alımlarınızda mağazamızı arayarak satış temsilcilerimiz aracılığı ile telefonla kredi kartından ödeme yapabilirsiniz. Online Ödeme Aracını Kullanarak Ödeme Yapmak İçin Tıklayınız. 256 Bit SSL ile korunan sayfamızdan ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

● Esnek Ödeme

​Ödemelerinizde sadece bir kredi kartının limitine sıkışmadan bütçenize göre birden fazla kredi kartı, havale veya nakit ödeme seçenekleri oluşturabilirsiniz. Ödemelerinizi ister mağazalarımızdan, ister güvenli ödeme aracından ya da banka havalesi ile ödeyebilirsiniz. Lütfen ödemenizi satış temsilcinize bildiriniz.

● Ön ödemli satış kampanyası

Ön Ödemeli Satış; 12 aya varan vade ile sahip olabilirsiniz. Kampanyada ürünler taksitlerin tamamı ödendiği takdirde teslim ediliyor. Evlenecekler için benzersiz bir kampanyamızdır. Sizin için ürünleri 1 yıla kadar bekletebiliyoruz. 

● Ücretsiz Teslimat

BRITISHOME bedding adresinden ya da BRITISHOME bedding mağazalarından yapacağınız tüm tam takım alışverişlerinizde ürünleriniz, (aksi belirtilmediği taktirde) Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak teslim edilir.

İzmir ve Ege Bölgesi dışı teslimatlarda Türkiye geneline dağıtım yapan (ARAS, MNG, YURTİÇİ kargoları gibi.) kargo firmaları fiziki şartları mobilya taşımaya uygun olmadığından ve ürün teslimatında doğacak (kırılma, hasar vb.) sorunlara karşı ürünleri sigortalama sorumluluğunu yerine getirmesinden dolayı firmamız Türkiye geneline mobilya dağıtımı yapan, konusunda uzmanlaşmış nakliye firmalarını tercih etmektedir.

Önemle belirtmek gerekir ki bu firmaların nakliye amaçlı kullandıkları araçlar çok nadiren de olsa bazı ile ve ilçe merkezlerine araçların büyük oluşları ve yük yüksekliklerinden dolayı girememe gibi durumlarla karşılaşılabiliyor. Bahsi geçen nakliye firmalarımız ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en yakın noktalara teslim edebilmektedir. Genellikle doğu ve güneydoğu bölgelerimize nakliye firmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Türkiye'nin her noktasına teslimat yapabilecek lojistik altyapıya ve alanında uzman çözüm ortaklarına sahip olmakla birlikte, kimi zaman bölgenin coğrafi şartları, yol durumu ve sokakların darlığı gibi bizim dışımızdaki nedenlerden ötürü belirtilen adrese ulaşım mümkün olamayabiliyor. Böyle durumlarda teslimatı, o adrese en yakın noktaya gerçekleştiriyoruz.

● Önemli

Ancak; Nakliye araçlarının büyüklüğü, yol durumu, doğa şartları gibi durumlarla araç size ulaşamıyorsa özel müşteri temsilciniz sizlere ulaşıp 2 alternatif çözüm sunmak zorundadırlar.

● Bunlar;

Birincisi ürününüzü sizin teslim alabileceğiniz ve bizleri yönlendireceğiniz en yakın yere teslim edebiliriz. İkinci yol ise ekiplerimiz tarafından bulunacak yerel nakliye firmaları ile ekstra ara taşıma ücreti karşılığında ürününüz size gönderilmesi teklif edilebilir. Bunlar dışındaki oluşabilecek herhangi bir sıkıntıda Müşteri Temsilcisi arkadaşlarımıza bilgi verebilir ve destek alabilirsiniz.

BRITISHOME bedding İzmir dışı kurulum gerektiren yatak, baza, ve uyku ürünleri siparişlerinde yerel, montaj hizmet veren kişi/firmalarla iş birliği yapmaktadır. Alışveriş ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti için yeterli şartlarda ise, siparişinizin size ulaşmasına müteakip 10 iş günü içerisinde montaj ekibi adresinize yönlendirilir ve ürünleriniz için belirlediğiniz yerlerde mobilya montaj hizmetiniz verilir.

Yukarıdaki nedenlerden dolayı yaşanabilecek tüm gecikme ve problemlerden dolayı göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür eder, ürünlerimizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz. İlçeler ve diğer yerler için teslimat ücreti ürüne ve teslim edileceği yere göre değişmektedir. Bunlar dışında kafanıza takılan her türlü sorunuz için 0850 888 0 258 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri +90 232 277 18 81 ​ numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz . Pazartesi-Cuma günleri 10: 00-18: 30, cumartesi-pazar: günleri kapalıdır.