Çağrı Merkezi: +90 232 277 18 81

King Set

5.990,00 TL
Stok Kodu bhxaB10000023
Barkod 869cBsc000023
Stok Durumu Stoklarımızda
Gönderim Kargo Bedava
Tahmini Kargo Süresi 21-30 Gün
Bağlantılı Ürün
Ürün Açıklaması

King Set,  ile her gece lüks bir otel odasında kalıyormuş gibi hissedeceksiniz. Geniş panelli başlığa sahip olan King Set, deri döşenerek panel kenarlarında konforunuzu artıracak çekmeceli komodinler ilave edilmiştir.

 

King Set İçerik;


Takım içeriğine King Sandıklı Baza, King Başlık, Sun Pocket Yaylı Yatak,  King Komodin ve Benç (fonksiyonel) mevcuttur.

 

King Set Özellikler;


King Sandıklı Baza, Çerçevesi; çelik konstrüksiyon iskelete, mdf plaka montajı yapılarak, pamuk yün vatka ve sünger ile deri döşenmiştir. Tek kişilik King Setlerde 6, Çift Kişilik King Setlerde 12 adet, destekleyici ayak, ve profil atkılar sayesinde depolama kısmına dilediğiniz kadar eşya koyabileceğiniz King Sandıklı Baza, kapaklarında kullandığı amortisör sistemleri, arka destek makasları ve dengeleyici emniyet kilidine sahiptir.

 

Sun Pocket Yaylı Yatak, torba yay sistemi Bonnell sisteme göre yayli yatak teknolojisinin ileri versiyonunu teskil etmektedir. Torba yayın temel özelliği, konstrüksiyon dahilinde bulunan tüm yayların otomatik olarak tela kumaşı ile torbalanması sonucu yayların birbirleriyle temasının kesilmesidir. Yay sargılarının bağımlı ya da bağımsız olması da yatağın esneme durumunu etkiler ve değiştirir. Paket yaylar, vücudun yapısına göre esneklik gösterebilirken, bonel yayda bu durum söz konusu değildir.

 

 

Torba yayların sıklığı ve küçük çaplarda olması nedeniyle metrekareye düşen yay sayısının fazlalaşması sonucu ortopedik özelliği artmaktadır. Paket yay ya da torba yay yay sisteminde yay sargıları birbirlerine bağlı değildir. Yay sargıları kumaş torbalar içerisine yerleştirilir ve bağımsızdır dolayısıyla esneklik gösterebilir.

 

 

 

Sun Yatak ile Aloevera Mucizesi

Doğanın insanoğluna hediyesi... Aloevera Aloevera hakkında şimdiye kadar bir çok araştırma yapılmış ve bu araştırmaların çoğu aloevera bitkisinin sağlık açısından onlarca faydasını ortaya koymuştur. Doğanın bize sunduğu nadir bitkiler arasında gösterilen aloevera bitkisi AIDS hastalığından kansreden korunmaya, kalp damar hastalıklarından cilt ve saç sağlığına kadar sağlığımıza katkıda bulunur: Akne Tedavisi: Aloevera sabunu etkin akne tedavisinde kullanılır Aloevera sabunu kullanımı cilt enfeksiyonlarını ortadan kaldırdığı gibi, akne hastalığının tedavisinde kullanılmaktadır Güneş Yanığı: Yaygın olarak güneş yanığı tedavisinde kullanılan aloevera sabunu, yanık olan bölgenin enfeksiyon kapmasını engellediği gibi, nemlenmesini sağlar. Önemli antioksidan özelliğinden dolayı ayrıca cilt yanıklarını hızlı şekilde tedavi edebilir.

 

 

Aloevera eski tarihlerden itibaren alternatif tıp tarafından hastalıkların tedavisi için kullanılmaktadır, lakin ülkemizde aloevera 90lı yıllardan itibaren popüleritesini arttırmıştır. O yıllar daha popüler olan alovera günümüzde yerini diğer bitkisel tedavilere bırakıyor. Çünkü aloevera maliyet olarak biraz daha fazla cep yakıyor. Aloeveranın çok fazla yan ürünleri mevcut ve bu ürünler çeşitli sağlık sorunlarına alternatif oluşturmaktdır. Aloeveray jeli, aloevera sabunu, aloevera yağı, aloevera nektarı, aloevera güneş kremi gibi onlarca yan ürünleri sağlığa katkı sunmaktadır.

 

 

Sun yatağın kenar bordürlerini destekleyen ekstra dolgu katmanları, uyku alanınızın sınırlarında dahi size yumuşak bir temasla dokunur, uyku keyfinizin yarıda kesilmesine asla izin vermez. Uyku süresince terleme yoluyla sıvı kaybederiz. Bu da uykuda bölünmelere sebep olabilir. Sun, soft özelliğine sahip Viscon kumaşı sayesinde sürekli hava alır, nem transferine yardımcı olur. İdeal ısı dengesini sağlar. Klimatik özelliğiyle mite, küf ve mantar gibi oluşumları da önler.

 

  

 

King Yatak İçeriği

Örme Kumaş, Çift Kat Özel Elyaf Dolgu, Visco Sünger, Elyaf, BHB-Soft Plaka Sünger, Keçe, HD Bondex Sünger, Özel Yan Bordür

 

 

 

King  Başlık, ana iskelet MDF malzeme tercih edilmiştir. MDf malzemeler CNC yardımı ile başlık ön kısımlarındaki kare klapalar tek tek dışa doğru bombe verilerek şekillendirildikten sonra alt ana iskelet ile elyaf, yün, pamuk, vatka ve sünger ilave edilip, deri döşeme ile modern bir hava katılmıştır. Kıng Başlık geniş panelli olduğu için seçeneğiniz ölçünün 1,20 cm dışa taşması mevcuttur.

 

King Tamamlayıcı Ürünler, Kıng Set 'i ilave olarak Kıng Komidin ve Kıng Beçleri yatak odalarınızın dekorunu tamamlamak için dahil edebilirsiniz.

 


King Set Bakımı;

King Baza Yatak Başlık Set ‘da kullanılan deri kartelaları leke barındırmayan, kolay siline bilen derilerden oluşturulmuştur. Bu sebeple King Baza Yatak Başlık Set, bakımı nemli bez, az deterjan ve ya sabunlu su ile kolayca silerek temizleyebilirsiniz.

 

 


King Set Ölçüler;

King Set, satın almadan önce, montaj yapılacak oda ölçülerinizi net bir şekilde almanızı tavsiye ederiz Tek kişilik King Set, 90-190, 100-200, 120-200, Çift Kişilik King Set, ise 140-190, 150-200, 160-200, 180-200 ve 200-200’lık standart ölçüleri mevcuttur

 

 

Yorumlar
Yorum Yap
Yurt Dışı Siparişleri

● Dünya Markası BRITISHOME bedding'den sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda bulunmayabilir. ÖN SİPARİŞLİ olarak belirtilmiş olan ürünler stoklu olmayıp siparişinize göre hazırlanan ürünlerdir. Bu durumda eğer İzmir'da iseniz istediğiniz ürünün üretimi ve adresinize teslimini 15 ila 25 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. İzmir dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 21 ila 29 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz.

● Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, İzmir içerisine genellikle 10 Gün diğer illere ise en geç 15 iş gününde teslim ediyoruz.

● Yurt dışından gelen siparişleri ise 60 ila 75 iş gününde teslim ediyoruz.

● BRITISHOME bedding satın aldığınız ürünlerin takibini sitemizdeti "Sipariş Takip" bölümünden yapabilirsiniz.

● Bu arada Müşteri Temsilcilerimiz de siparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden e-posta ve telefonla sizi bilgilendiriyor.

DEPO EMANET SİSTEMİ; Mobilyalarınızı bize emanet edebilirsiniz! BRITISHOME bedding'in tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu "Emanet Sistemi" hizmetini kullanarak, sipariş ettiğiniz ürünleri 1 yıla kadar ileri bir tarihte dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz.

Değişim ve İade

Britishome Bedding Garantisi

Britishome Bedding ile tüm ürünler 2 yıl Garanti altındadır. Tüm üretim sürecinde tam kontrol sağlamaktayız.

İptal talebinizi, +90 232 277 18 81 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ( hafta içi 09:00 -17:00), Canlı Destek Platformumuza yazarak ya da info@britishomebedding' a e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

I- Ürün Teslimi

● Sipariş verilen ürün/ürünler,satın alma tarihinden itibaren 30(otuz) günü geçmemek kaydı ile ön bilgilendirme formu ve sipariş ekranında belirtilen süre içinde teslim edilir. Sözleşme konusu ürün/ürünlerin, mücbir sebepler (savaş, olağanüstü hal, doğal afetler vb), nakliye/kargo firmasından veya Britishome Bedding'nin müdahale edemeyeceği 3. kişi ve kurumlardan kaynaklanan sebeplerle 30(otuz) gün içinde teslim edilememesi halinde Britishome Bedding sorumlu tutulamaz. Ancak işbu halde ALICI' nın siparişini ücretsiz iptal veya imkansızlığın ortadan kalkmasından sonra ürünün teslimini talep hakkı bulunmaktadır. ALICI' nın iptal hakkını kullanması halinde, yazılı iptal bildiriminin yapıldığı tarihten itibaren 14(ondört) gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir.

● Britishome Bedding, sözleşme konusu ürün/ürünleri sağlam, eksiksiz, verilen sipariş ile aynı niteliklere sahip, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu ile birlikte teslim etmekle yükümlüdür. ALICI, işbu sözleşme ile satın aldığı ürün/ürünlerin kendisine teslimi sırasında, montaj ve kurulumu yapılmadan önce, ürünün sipariş verdiği ürün ile aynı ve/veya hasarlı olup olmadığını kontrol etme yükümlülüğüne sahiptir. ALICI tarafından, kendisine teslim edilen ürünün yanlış veya hasarlı olduğu tespit edilirse bu hususta derhal BAMBİ' e yazılı bilgi verilmeli ve söz konusu ürün, ambalajı açılmamış şekilde, en geç teslim tarihinden itibaren 14(ondört) gün içinde iade edilmelidir. Aksi halde, sözleşme konusu ürünün ALICI ve/veya ürünü teslim alan kişi tarafından hasarsız ve tam olarak teslim aldığı kabul edilir.

II- Cayma Hakkı ve İade Süreci

● ALICI, sözleşme konusu ürün/ürünlerin kendisine tesliminden itibaren 14(ondört) gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden cayma hakkını kullanabilir.

● ALICI, cayma hakkını kullanmak istediğine ilişkin bildirimi +90 232 277 1881 numaralı telefonu arayarak kayıt ile oluşturabilir.

● Cayma hakkı kullanılan ürün/ürünler, Britishome Bedding tarafından ALICI'nın teslimat yapılan adresinden iade alınır. Paketi/ambalajı açılmış, kullanılmış ve/veya ambalajı açılmamış dahi olsa hasar görmüş ürünler hiçbir şekilde iade alınmaz ve bu durumda ALICI'nın cayma talebi reddedilir.

● Britishome Bedding, ALICI tarafından yapılan cayma bildiriminin kendisine ulaşması ve cayma bildiriminin kabul edilmesinden itibaren 14(ondört) gün içinde iade edilen ürün/ürünlerin bedelini iade etmekle yükümlüdür. Britishome Bedding tarafından yapılacak iadeler, ALICI tarafından yapılan ödeme aracına uygun olarak yapılacaktır. Britishome Bedding, yapılan iadenin ALICI'ya ulaştırılması sırasında, ALICI tarafından kullanılan ödeme aracı, ödeme kuruluşları ve/veya bankalar tarafından uygulanan ek ücret, kesinti, taksitlendirme ve vadelere ilişkin uygulamalardan ve ALICI ile söz konusu ödeme kuruluşları arasında doğacak ihtilaflardan hiçbir hal ve şartta sorumluluk kabul etmez.

● İşbu iade politikası, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereğince, satıcı sıfatı ile hareket eden, BHM Mağazacılık Yatak ve Ev Tekstili Ltd.Şti. tarafından www.britishomebedding.com ve bağlı tüm interaktif uygulamaları ve/veya diğer online satış platformları üzerinden adresinden satın alınan ürünlerin iade şartlarına ilişkin aydınlatma amacı ile hazırlanmıştır.

britishomebedding.com olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

●Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı, orijinal kutu ve ambalajı ile yapılmalı.

●Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.

●Hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

●İadeler faturası ile birlikte, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.

●Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.

●Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

Mağazadan satın alınan ürünler, işbu iade politikası kapsamında değildir.

Teslimat Süreci

● Dünya Markası BRITISHOME bedding'den sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda bulunmayabilir. ÖN SİPARİŞLİ olarak belirtilmiş olan ürünler stoklu olmayıp siparişinize göre hazırlanan ürünlerdir. Bu durumda eğer İzmir'da iseniz istediğiniz ürünün üretimi ve adresinize teslimini 15 ila 25 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. İzmir dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 21 ila 29 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz.

● Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, İzmir içerisine genellikle 10 Gün diğer illere ise en geç 15 iş gününde teslim ediyoruz.

● Yurt dışından gelen siparişleri ise 60 ila 75 iş gününde teslim ediyoruz.

● BRITISHOME bedding satın aldığınız ürünlerin takibini sitemizdeti "Sipariş Takip" bölümünden yapabilirsiniz.

● Bu arada Müşteri Temsilcilerimiz de siparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden e-posta ve telefonla sizi bilgilendiriyor.

DEPO EMANET SİSTEMİ; Mobilyalarınızı bize emanet edebilirsiniz! BRITISHOME bedding'in tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu "Emanet Sistemi" hizmetini kullanarak, sipariş ettiğiniz ürünleri 1 yıla kadar ileri bir tarihte dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz.

Ödeme ve Kargo Bilgisi

● Kredi Kartı İle Güvenli Ödeme

​BRITISHOME bedding Büyük Fırsat. Bu fırsatı sakın kaçırma! 7 bankanın toplam 18 kredi kartına 6-9 ay taksit imkanı sunuyoruz. Mağazalarımızdan ödemelerinizi güvenli Bir Şekilde yapabilirsiniz. Anlaşamlı olduğumuz bankalar; Garanti Bankası, Akbank, Yapıkredi Bankası, İş Bankası, Finans Bank. Dilerseniz Ödemelerinizi Ödeme Sistemimizden Yapabilirsiniz.

● Nakit Ödemeye Büyük İndirimler

​Nakit ödemelerinizde alınan ürünün çeşidine göre sizlere sunulacak özel fırsat veya kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Nakit ödemelerede %5'e varan İndirim fırsatlarından yararlanabilir ürünlere daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Ödemelerinizi mağazalarımızdan yapabilirsiniz. Mağaza iletişim bilgileri için tıklayınız.

● Telefon İle Ödeme

​Ürün alımlarınızda mağazamızı arayarak satış temsilcilerimiz aracılığı ile telefonla kredi kartından ödeme yapabilirsiniz. Online Ödeme Aracını Kullanarak Ödeme Yapmak İçin Tıklayınız. 256 Bit SSL ile korunan sayfamızdan ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

● Esnek Ödeme

​Ödemelerinizde sadece bir kredi kartının limitine sıkışmadan bütçenize göre birden fazla kredi kartı, havale veya nakit ödeme seçenekleri oluşturabilirsiniz. Ödemelerinizi ister mağazalarımızdan, ister güvenli ödeme aracından ya da banka havalesi ile ödeyebilirsiniz. Lütfen ödemenizi satış temsilcinize bildiriniz.

● Ön ödemli satış kampanyası

Ön Ödemeli Satış; 12 aya varan vade ile sahip olabilirsiniz. Kampanyada ürünler taksitlerin tamamı ödendiği takdirde teslim ediliyor. Evlenecekler için benzersiz bir kampanyamızdır. Sizin için ürünleri 1 yıla kadar bekletebiliyoruz. 

● Ücretsiz Teslimat

BRITISHOME bedding adresinden ya da BRITISHOME bedding mağazalarından yapacağınız tüm tam takım alışverişlerinizde ürünleriniz, (aksi belirtilmediği taktirde) Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak teslim edilir.

İzmir ve Ege Bölgesi dışı teslimatlarda Türkiye geneline dağıtım yapan (ARAS, MNG, YURTİÇİ kargoları gibi.) kargo firmaları fiziki şartları mobilya taşımaya uygun olmadığından ve ürün teslimatında doğacak (kırılma, hasar vb.) sorunlara karşı ürünleri sigortalama sorumluluğunu yerine getirmesinden dolayı firmamız Türkiye geneline mobilya dağıtımı yapan, konusunda uzmanlaşmış nakliye firmalarını tercih etmektedir.

Önemle belirtmek gerekir ki bu firmaların nakliye amaçlı kullandıkları araçlar çok nadiren de olsa bazı ile ve ilçe merkezlerine araçların büyük oluşları ve yük yüksekliklerinden dolayı girememe gibi durumlarla karşılaşılabiliyor. Bahsi geçen nakliye firmalarımız ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en yakın noktalara teslim edebilmektedir. Genellikle doğu ve güneydoğu bölgelerimize nakliye firmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Türkiye'nin her noktasına teslimat yapabilecek lojistik altyapıya ve alanında uzman çözüm ortaklarına sahip olmakla birlikte, kimi zaman bölgenin coğrafi şartları, yol durumu ve sokakların darlığı gibi bizim dışımızdaki nedenlerden ötürü belirtilen adrese ulaşım mümkün olamayabiliyor. Böyle durumlarda teslimatı, o adrese en yakın noktaya gerçekleştiriyoruz.

● Önemli

Ancak; Nakliye araçlarının büyüklüğü, yol durumu, doğa şartları gibi durumlarla araç size ulaşamıyorsa özel müşteri temsilciniz sizlere ulaşıp 2 alternatif çözüm sunmak zorundadırlar.

● Bunlar;

Birincisi ürününüzü sizin teslim alabileceğiniz ve bizleri yönlendireceğiniz en yakın yere teslim edebiliriz. İkinci yol ise ekiplerimiz tarafından bulunacak yerel nakliye firmaları ile ekstra ara taşıma ücreti karşılığında ürününüz size gönderilmesi teklif edilebilir. Bunlar dışındaki oluşabilecek herhangi bir sıkıntıda Müşteri Temsilcisi arkadaşlarımıza bilgi verebilir ve destek alabilirsiniz.

BRITISHOME bedding İzmir dışı kurulum gerektiren yatak, baza, ve uyku ürünleri siparişlerinde yerel, montaj hizmet veren kişi/firmalarla iş birliği yapmaktadır. Alışveriş ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti için yeterli şartlarda ise, siparişinizin size ulaşmasına müteakip 10 iş günü içerisinde montaj ekibi adresinize yönlendirilir ve ürünleriniz için belirlediğiniz yerlerde mobilya montaj hizmetiniz verilir.

Yukarıdaki nedenlerden dolayı yaşanabilecek tüm gecikme ve problemlerden dolayı göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür eder, ürünlerimizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz. İlçeler ve diğer yerler için teslimat ücreti ürüne ve teslim edileceği yere göre değişmektedir. Bunlar dışında kafanıza takılan her türlü sorunuz için 0850 888 0 258 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri +90 232 277 18 81 ​ numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz . Pazartesi-Cuma günleri 10: 00-18: 30, cumartesi-pazar: günleri kapalıdır.