Çağrı Merkezi: +90 232 277 18 81

Ödeme ve Kargo Bilgisi

● Kredi Kartı İle Güvenli Ödeme

​BRITISHOME bedding Büyük Fırsat. Bu fırsatı sakın kaçırma! 7 bankanın toplam 18 kredi kartına 6-9 ay taksit imkanı sunuyoruz. Mağazalarımızdan ödemelerinizi güvenli Bir Şekilde yapabilirsiniz. Anlaşamlı olduğumuz bankalar; Garanti Bankası, Akbank, Yapıkredi Bankası, İş Bankası, Finans Bank. Dilerseniz Ödemelerinizi Ödeme Sistemimizden Yapabilirsiniz.

● Nakit Ödemeye Büyük İndirimler

​Nakit ödemelerinizde alınan ürünün çeşidine göre sizlere sunulacak özel fırsat veya kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Nakit ödemelerede %5'e varan İndirim fırsatlarından yararlanabilir ürünlere daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Ödemelerinizi mağazalarımızdan yapabilirsiniz. Mağaza iletişim bilgileri için tıklayınız.

● Telefon İle Ödeme

​Ürün alımlarınızda mağazamızı arayarak satış temsilcilerimiz aracılığı ile telefonla kredi kartından ödeme yapabilirsiniz. Online Ödeme Aracını Kullanarak Ödeme Yapmak İçin Tıklayınız. 256 Bit SSL ile korunan sayfamızdan ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

● Esnek Ödeme

​Ödemelerinizde sadece bir kredi kartının limitine sıkışmadan bütçenize göre birden fazla kredi kartı, havale veya nakit ödeme seçenekleri oluşturabilirsiniz. Ödemelerinizi ister mağazalarımızdan, ister güvenli ödeme aracından ya da banka havalesi ile ödeyebilirsiniz. Lütfen ödemenizi satış temsilcinize bildiriniz.

● Ön ödemli satış kampanyası

Ön Ödemeli Satış; 12 aya varan vade ile sahip olabilirsiniz. Kampanyada ürünler taksitlerin tamamı ödendiği takdirde teslim ediliyor. Evlenecekler için benzersiz bir kampanyamızdır. Sizin için ürünleri 1 yıla kadar bekletebiliyoruz. 

● Ücretsiz Teslimat

BRITISHOME bedding adresinden ya da BRITISHOME bedding mağazalarından yapacağınız tüm tam takım alışverişlerinizde ürünleriniz, (aksi belirtilmediği taktirde) Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak teslim edilir.

İzmir ve Ege Bölgesi dışı teslimatlarda Türkiye geneline dağıtım yapan (ARAS, MNG, YURTİÇİ kargoları gibi.) kargo firmaları fiziki şartları mobilya taşımaya uygun olmadığından ve ürün teslimatında doğacak (kırılma, hasar vb.) sorunlara karşı ürünleri sigortalama sorumluluğunu yerine getirmesinden dolayı firmamız Türkiye geneline mobilya dağıtımı yapan, konusunda uzmanlaşmış nakliye firmalarını tercih etmektedir.

Önemle belirtmek gerekir ki bu firmaların nakliye amaçlı kullandıkları araçlar çok nadiren de olsa bazı ile ve ilçe merkezlerine araçların büyük oluşları ve yük yüksekliklerinden dolayı girememe gibi durumlarla karşılaşılabiliyor. Bahsi geçen nakliye firmalarımız ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en yakın noktalara teslim edebilmektedir. Genellikle doğu ve güneydoğu bölgelerimize nakliye firmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Türkiye'nin her noktasına teslimat yapabilecek lojistik altyapıya ve alanında uzman çözüm ortaklarına sahip olmakla birlikte, kimi zaman bölgenin coğrafi şartları, yol durumu ve sokakların darlığı gibi bizim dışımızdaki nedenlerden ötürü belirtilen adrese ulaşım mümkün olamayabiliyor. Böyle durumlarda teslimatı, o adrese en yakın noktaya gerçekleştiriyoruz.

● Önemli

Ancak; Nakliye araçlarının büyüklüğü, yol durumu, doğa şartları gibi durumlarla araç size ulaşamıyorsa özel müşteri temsilciniz sizlere ulaşıp 2 alternatif çözüm sunmak zorundadırlar.

● Bunlar;

Birincisi ürününüzü sizin teslim alabileceğiniz ve bizleri yönlendireceğiniz en yakın yere teslim edebiliriz. İkinci yol ise ekiplerimiz tarafından bulunacak yerel nakliye firmaları ile ekstra ara taşıma ücreti karşılığında ürününüz size gönderilmesi teklif edilebilir. Bunlar dışındaki oluşabilecek herhangi bir sıkıntıda Müşteri Temsilcisi arkadaşlarımıza bilgi verebilir ve destek alabilirsiniz.

BRITISHOME bedding İzmir dışı kurulum gerektiren yatak, baza, ve uyku ürünleri siparişlerinde yerel, montaj hizmet veren kişi/firmalarla iş birliği yapmaktadır. Alışveriş ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti için yeterli şartlarda ise, siparişinizin size ulaşmasına müteakip 10 iş günü içerisinde montaj ekibi adresinize yönlendirilir ve ürünleriniz için belirlediğiniz yerlerde mobilya montaj hizmetiniz verilir.

Yukarıdaki nedenlerden dolayı yaşanabilecek tüm gecikme ve problemlerden dolayı göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür eder, ürünlerimizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz. İlçeler ve diğer yerler için teslimat ücreti ürüne ve teslim edileceği yere göre değişmektedir. Bunlar dışında kafanıza takılan her türlü sorunuz için 0850 888 0 258 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri +90 232 277 18 81 ​ numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz . Pazartesi-Cuma günleri 10: 00-18: 30, cumartesi-pazar: günleri kapalıdır.