GİZLİLİK POLİTİKASI
BRITISHOME bedding olarak temel ilkelerimizden biri gizliliğe verdiğimiz önemdir. Amacımız, tüm kullanıcılarımız için güvenli bir site yaratabilmektedir.

BRITISHOME bedding’de doldurulan kullanıcı üyelik formları ve bilgileriniz pazarlama izni ilkeleri haricinde üçüncü kişi ve kurumlar ile paylaşılmaz. Franchise bölümünde doldurmuş olduğunuz iletişim ve fiyat teklifi formları sadece iletişim kurulmak istenen firmaya gönderilir, diğer firmalarla ya da diğer kuruluşlar ile paylaşılmaz.

BRITISHOME bedding kullanıcı veri tabanına eklenir, BRITISHOME bedding üzerinden duyurulacak kampanya ve bilgiler için saklanıp kullanılabilir. Üyelik bilgilerinizi kişisel alanınızdaki bilgilerimi düzenle kısmından değiştirebilirsiniz.

Sistemimize üye olanların özel bilgileri sadece BRITISHOME bedding veri tabanında saklanır, Üçüncü kişi ve kurumlar ile paylaşılmaz. 

Üyeliğinizin bitmesi halinde bilgileriniz BRITISHOME bedding veri tabanında saklanır, üçüncü kişi ve kurumlar ile paylaşılmaz.

İnternet sitemiz üzerinden yayınlanan fotoğraflarınız BRITISHOME bedding watermark’ı ile damgalanmaktadır. Ancak, buna rağmen fotoğrafların site üzerinden çekilmesi, başka bir platformda yayınlanması ve paylaşılması ile ilgili olarak BRITISHOME bedding sorumlu tutulamaz. Bu tür bir durum ile karşılaşır iseniz yayınlanan platform ile direkt olarak bağlantıya geçmenizi öneririz.