ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kredi Kartı İle Güvenli Ödeme

BRITISHOME bedding Büyük Fırsat. Bu fırsatı sakın kaçırma! 7 bankanın toplam 18 kredi kartına 9 ay taksit imkanı sunuyoruz. mağazalarımızdan ödemelerinizi  güvenli Bir Şekilde Ödeyebilirsiniz. Anlaşamlı olduğumuz bankalar; Garanti Bankası, Akbank; Yapıkredi Bankası, Kuveyt Türk, İş Bankası, Finans Bank. Güvenlik Sayfası İçin Tıklayınız. Dilerseniz Ödemelerinizi Ödeme Sistemimizden Yapabilirsiniz. Ödeme sistemi İçin Tıklayınız.

Nakit Ödemeye Büyük İndirimler

Nakit ödemelerinizde alınan ürünün çeşidine göre sizlere sunulacak özel fırsat veya kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Nakit ödemelerde İndirim fırsatlarından yararlanabilir ürünlere daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.
Ödemelerinizi mağazalarımızdan yapabilirsiniz. Mağaza iletişim bilgileri için tıklayınız.

Telefon İle Ödeme

Ürün alımlarınızda mağazamızı arayarak satış temsilcilerimiz aracılığı ile telefonla kredi kartından ödeme yapabilirsiniz. Online Ödeme Aracını Kullanarak Ödeme Yapmak İçin Tıklayınız.
256 Bit SSL ile korunan sayfamızdan ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Esnek Ödeme

Ödemelerinizde sadece bir kredi kartının limitine sıkışmadan bütçenize göre birden fazla kredi kartı, havale veya nakit ödeme seçenekleri oluşturabilirsiniz. Ödemelerinizi ister mağazalarımızdan, ister güvenli ödeme aracından ya da banka havalesi ile ödeyebilirsiniz.
Lütfen ödemenizi satış temsilcinize bildiriniz.
master paypal visa