ÖDEME SEÇENEKLERİ
Kredi Kartı İle Güvenli Ödeme
BRITISHOME bedding Büyük Fırsat. Bu fırsatı sakın kaçırma! 7 bankanın toplam 18 kredi kartına 9 ay taksit imkanı sunuyoruz. mağazalarımızdan ödemelerinizi güvenli Bir Şekilde Ödeyebilirsiniz. Anlaşamlı olduğumuz bankalar; Garanti Bankası, Akbank; Yapıkredi Bankası, Kuveyt Türk, İş Bankası, Finans Bank. Güvenlik Sayfası İçin Tıklayınız. Dilerseniz Ödemelerinizi Ödeme Sistemimizden Yapabilirsiniz. 
Nakit Ödemeye Büyük İndirimler
Nakit ödemelerinizde alınan ürünün çeşidine göre sizlere sunulacak özel fırsat veya kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Nakit ödemelerde İndirim fırsatlarından yararlanabilir ürünlere daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.
Ödemelerinizi mağazalarımızdan yapabilirsiniz. 
Telefon İle Ödeme
Ürün alımlarınızda mağazamızı arayarak satış temsilcilerimiz aracılığı ile telefonla kredi kartından ödeme yapabilirsiniz. 
256 Bit SSL ile korunan sayfamızdan ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
Esnek Ödeme
Ödemelerinizde sadece bir kredi kartının limitine sıkışmadan bütçenize göre birden fazla kredi kartı, havale veya nakit ödeme seçenekleri oluşturabilirsiniz. Ödemelerinizi ister mağazalarımızdan, ister güvenli ödeme aracından ya da banka havalesi ile ödeyebilirsiniz.