Teslimat Süresi

Teslimat Süresi; Dünya Markası Britishome Bedding'den sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda bulunmayabilir. ÖN SİPARİŞLİ olarak belirtilmiş olan ürünler stoklu olmayıp siparişinize göre hazırlanan ürünlerdir.

Bu durumda eğer İzmir'de iseniz istediğiniz ürünün üretimi ve adresinize teslimini 15 ila 25 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. İzmir dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 21 ila 29 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz. 
Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, İzmir içerisine genellikle 15 Gün diğer illere ise en geç 21 iş gününde teslim ediyoruz. 
Outlet İhraç Fazlası Üçlü Baza Yatak Başlık Setleri ile ilgili Planlanan Teslimat ve Teslim Süresi ile ilgili;  Britishome Bedding ürünlerine uygun fiyatlarından dolayı Türkiye'de aşırı ilgi olduğu için ürün teslimatı ile ilgili bize 7-10 gün müsaade eder misiniz?
Yurt dışından gelen siparişleri ise 45 ila 60 iş gününde teslim ediyoruz.  Britishome Bedding satın aldığınız ürünlerin takibini sitemizdeki "Sipariş Takip" bölümünden yapabilirsiniz.Bu arada Müşteri Temsilcilerimiz de siparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden e-posta ve telefonla sizi bilgilendiriyor.
Britishome Bedding ihracat fazlası ürünler Yurt Dışından geldiği için Minimum Teslimat Süresi 40 Gündür.