Call Center: +90 850 811 76 76

Britishome Bedding 

Sağlıklı, konforlu ve kaliteli ürün sunmanın yanı sıra satış sonrası hizmette de memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Britishome Bedding ‘in teknoloji gelişiminden yana olan üretim prensibi, her geçen gün müşterilerine daha iyi ürün sunmasını sağlamıştır. Britishome Bedding Yatakları sayesinde muhteşem bir uykunun tadına varırken, birbirinden farklı tarzlaya sahip fonksiyonel baza başlık çeşitleriyle ile odanıza yeni yerler açar, ev tekstil ürünleri sayesinde yepyeni  trend renk ve desenlerle yatak odalarınıza değer katarsınız. Her şey tatlı bir rüya için.

Yatak 

Britishome Bedding, iyi bir gece uykusu için olağanüstü konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanmış çok çeşitli yüksek kaliteli ‘Yatak’ çeşidi sunan, bir markadır. Britishome Bedding, ‘yatak’ kategorisi, her biri hassasiyet ve detaylara dikkat edilerek hazırlanmış çeşitli modelleri kapsar.

Metal Karyola

Britishome Bedding, ‘Metal Karyola’ kategorisi konfor, stil ve dayanıklılığın başarılı bir kombinasyonu sunar. Üstün işçilik taahhüdü ve detaylara gösterilen özen ile marka, iyi bir gece uykusu kavramını yeniden tanımlamaya devam ediyor. Kişisel tarzınızı yansıtan ve aynı zamanda huzurlu bir dinlenme ortamı sağlayan bir yatak odası yaratmak istiyorsanız, Britishome Bedding 'in metal karyolaları şüphesiz incelemeye değer.

Baza

Britishome Bedding, ‘ Baza’ rakipsiz konfor, çok yönlülük, dayanıklılık, stil ve montaj kolaylığı sunan nihai uyku çözümünü sağlama taahhüdünün bir kanıtıdır. Britishome Bedding baza ile uyku kalitenizi yükseltin ve dinlendirici bir gece uykusunun tüm potansiyelini ortaya çıkarın.

Ev Tekstili

Yatak takımlarına ek olarak Britishome Bedding, yaşam alanınızın genel estetiğini geliştirmek için çeşitli ev tekstili ürünlerinde de uzmanlaşmıştır. Koleksiyonlarının, her biri evinize stil, sıcaklık ve kişilik aşılamak için özenle hazırlanmış, dekoratif kırlentler, battaniyeler, yorganlar, yastıklar ve ortopedik ürünler içerir.

Setler

Tarzın, kalitenin ve konforun ahenkli bir karışımını sunan Britishome ‘Yatak Setleri’ kişisel zevkinizi yansıtan bir uyku sığınağı yaratmanıza olanak tanır. En iyi malzemelerden özenle koordine edilmiş tasarımlara kadar her ‘Set’ en ufak ayrıntısına kadar büyük özen gösterilerek üretilir. Britishome Bedding,  Set kategorisi  ile uyku deneyiminizi ve tarzınızı değiştirmeye hazır olun.

Başlık

Britishome Yatak Başlıkları stil, konfor ve kalitenin mükemmel bir karışımını sunar. Kapsamlı tasarım yelpazesi, kişiselleştirme seçenekleri ve işçiliğe olan özeni ile bu başlıklar, hem görsel olarak çekici hem de işlevsel bir yatak odası yaratmanıza olanak tanır.