Call Center: +90 850 811 76 76

Güvenli Alışveriş

Britishome Bedding Güvenli Alışverişin Adresi

 

Britishome Bedding'in müşterilerine yüksek güvenlik standartlarıyla korunan bir alışveriş deneyimi sunar. SSL şifrelemesi ve güçlü güvenlik protokolleri kullanılarak kişisel ve finansal bilgilerinizin gizliliği sağlanır. Ayrıca, güvenilir ödeme seçenekleri ve müşteri destek ekibi sayesinde sorularınıza hızlı ve güvenilir cevaplar alabilirsiniz. Britishome Bedding, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güvenli bir alışveriş deneyimi sunar.

Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için morhipo.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır. Britishome Bedding ‘Kredi kartı bilgilerinizi’ sadece satın alma aşamalarında kullanmaktadır. Başka hiç bir işlem için kayıt altında tutmaz. SSL sertifikası kullanımıyla bilgileriniz sadece morhipo tarafında satın alma aşamasında kullanılır.

 

 

SSL Nedir?

SSL (Secure Sockets Layer) , sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkan veren standartlaşmış bir teknolojidir. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

 

 

SSL Özellikleri

● Mesajların şifrelenmesi ve deşifre edilmesindeki güvenlik ve gizliliği sağlar.
● Mesaj gönderinin ve mesajı alanın doğru yerler olduğunu garanti eder.
● İletilen dökümanların tarih ve zamanını doğrular
● Döküman arşivi oluşturulmasını kolaylaştırır.

 

 

SSL Nasıl Çalışır?

SSL Public Key/Private Key adı verilen anahtarların kullanımına dayalı bir şifreleme yöntemidir. SSL çalışma mantığı: SSL şifrelemesinde 2 adet anahtar kullanılır. Bu anahtarlar, dijital olarak kodlanmış yazılımdan başka bir şey değildir ve bir anahtarın kilitlediği veriyi, sadece diğeri açabilir. 

 

 

3D Secure Nedir?

İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bu sistemde, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz.

Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified By Visa", Mastercard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir. Bu sistemi aktive etmek için ayrıca bir ücret ödenmesi gerekmemektedir.

 

 

3D Secure Neden Güvenlidir?

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

 

 

3D Secure Nasıl İşler?

Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümünde gireceği şifre, banka tarafından doğrulanınca alışveriş işlemi tamamlanır.

 

Britishome Bedding, güçlü güvenlik önlemleri ve gelişmiş şifreleme teknolojileri kullanarak müşterilerine en yüksek düzeyde güvenlik sağlayan bir alışveriş platformu sunar. Bu sayede müşteriler, kişisel ve finansal bilgilerini güvenle paylaşabilirler. Ayrıca, çeşitli güvenilir ödeme seçenekleri ve hızlı müşteri destek hizmeti ile Britishome Bedding, alışveriş deneyiminizi sorunsuz ve güvenilir hale getirir. Müşteri memnuniyeti ve güvenliği, Britishome Bedding'in öncelikleri arasında yer alır.